Trendy 2010 – Pánské sluneční brýle

Mužské brýle by měli být drsné, jednoduché a v mužském stylu. Nikoliv tento rok. V roce 2010 totiž nastupuje zcela nový trend, brýle různých barev. Tmavé barvy tak nahrazují světlé a syté od jasně červené, růžové, žluté, modré po fialovou či šedou. V dnešní moderní době i muži záleží na jeho vzhledu a stále častěji sledují nejnovější trendy, mezi něž barevné pánské brýle patří.

V roce 2010 tedy i vysoce respektované módní společnosti přišli s brýlemi různých barev a stylů. Prada představila červené polovrtané brýle, které vysvětluje jako kombinaci elánu a využití pro volný čas. Jejich horní rám je kompletně z červeného plastu. Podobně je tomu u žlutého modelu brýlí Prada, které navíc obsahují hip hopové a retro elementy. Burberry zase představily modré brýle se stříbrným rámečkem. Jedná se o klasické pilotní brýle, které jsou sami o sobě velice moderní a slušivé.

Ani divoké vzory brýlí nezůstali pro rok 2010 v pánských slunečních brýlích utajeny. Oakley představil sluneční brýle z červené leopardí kůže. Nenechte se zmást, ale materiál je použit schválně. Brýle totiž eliminují pot, dešťovou a jinou vodu stékající do vašich očí. Mezi neméně extravagantní brýle patří ty od Ray Ban Clubmaster. Jedná se o brýle se vzorem zebry na rámu a nožičkách.

Po tomto roce bude jasné, že pánské sluneční brýle již nebudou to co vždy bývali. Mužské, tmavé a drsné vzory nahrazují okouzlující styly. Jaký na tento trend máte názor? Líbí se vám na mužích barevné brýle?

Podobné příspěvky:

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte komentář