Trendy zima 2010/2011 – Dámské zimní boty

Kozačky ke kolenům

Ač to venku podle aktuálního počasí příliš nevypadá, zimní období začalo a je třeba se poohlédnout po dámských zimních botách. Chcete-li být tzv. v kurzu, potom vám představíme nejnovějšího horké trendy pro zimní dámské boty 2010/2011. Možností máte hned několik a tak je pouze na vašem vkusu jaký z aktuálních zimních trendů zvolíte.

O velkém přehledu nejnovějších trendů pro zimu 2010/2011 jste se mohli dočíst v našem předminulém článku, s radostí vám tento velký průvodce zimní módou 2010 připomínáme. Nyní se již s chutí ponoříme do trendů zimních bot.

Zimní kozačky nad kolena

Horkým favoritem letošních trendů pro zimu 2010/2011 jsou extra dlouhé kozačky, jejích délka končí na stehnech. Extra vysoké zimní kozačky se prodávají s podpatkem i bez a díky jejich všestrannosti jsou vhodné k mnoha druhům oblečení. Mezi to nejoblíbenější patří především šaty a sukně. Nic nezkazíte, pokud si k vysokým kozačkám nad kolena vezmete hubené džíny či legíny. Ať tak či tak, zimní kozačky na stehna jsou letošním horkým trendem.

Kozačky ke kolenům
Kozačky ke kolenům. Dále se prodávají i kozačky výrazně nad kolena. Cena: 1 190,-Kč
Zdroj: In-obleceni.cz

Vysoké boty bez podpatku

Dalším letošním trendem budou boty bez podpatku, které tak nahrazují vysoké podpatkové kozačky. Boty bez podpatku je možné kombinovat především s různými druhy šatů. Vysoké zimní boty bez podpatku se také hodí pro ženy, které často chodí a jejich nohy si tak značně odpočinou od klasických zimních kozaček.

Kozačky bez podpatkuVysoké kozačky bez podpatku.
Zdroj: in-obleceni.cz

Boty z umělé kožešiny

Ač vypadají trochu extravagantně jejich síla a oblíbenost roste každým dnem. V minulosti jsme se již se zimními botami z umělé kožešiny setkávali a vypadá to, že v letoším roce se tato móda znovu vrátí. Jedná se o praktické a sportovní zimní boty jejichž styl nezná mezí a jsou vyráběny v několika variantách včetně elegantních zimních bot z umělých kožešin. Jejich výhodou je především možnost kombinace s různých druhem oblečení, nejčastější kombinací jsou džíny.

Ohrnuté zimní kozačky

Letošním dalším horkým trendem co se zimních bot týče jsou tzv. kozačky s ohrnutým vrškem. Zcela jasné o jaký druh kozaček jde uvidíte z obrázku níže. Jedná o módní trend, který s kombinací vhodného kvalitního oblečení doladí celkový styl k naprosté dokonalosti. Jejich hlavním znakem je svůdnost.

Kotníkové kozačky s ohrnutým vrškem
Kotníkové kozačky s ohrnutým vrškem
Zdroj: In-obleceni.cz

Podobné příspěvky:

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte komentář