Zimní móda 2010 – Průvodce zimními trendy 2010

Kabáty

Léto je nenávratně pryč, je na čase aktualizovat a obnovit náš šatník letošními nejžhavějšími a nejnovějšími trendy pro zimu 2010. Designeři různých firem rozhodně nespali na vavřínech, ba naopak si pro nás připravily celkem pestrou nabídku trendů a stylů. Teď již záleží pouze na vašem výběru.

Mezi základní trend, ze kterého bychom měli při výběru trendy oblečení vycházet, bude patřit elegance a svůdnost. I ta by měla stejně jako v létě rozzážit váš šatník.

Zimní kabáty

Letošní předpověd hlásí krutou a štiplavou zimu. Vybavte se tak stylovými kabáty s kožešinkou, kterou spoustu předních módních návrhářů použila ve svých kouscích. Nejenže tyto kabáty plní účel ochrany před chladným počasím, navíc vypadají velice dobře a sexy. Při koupi kvalitního kabátu vám navíc vydrží i déle než 3 roky. Co se barevných trendů týče vévodit budou klasické barvy černá, šedá či hnědá. Chcete-li trochu vystoupit z davu a být lehce extravagantní, potom volte barvu červenou či kompletně bílou.

Zimní boty

Vysoké boty a především kotníkové boty, to je to co poletí v letošním roce. Na výběr máte hned několik stovek druhů od šněrovacích bot po obuv pod kolena. Jako doplněk volte například třásně, které vypadají velice zajímavě.

Zimní kožichy

Kožešinové materiály jsou častým terčem kritiky. I přest tuto skutečnost jsou často využívány a ženy jej milují. Pravé kožešiny jsou dnes nahrazovány umělými kožichy. Zimní kožichy z vás dokáží udělat dámu se vším všudy. V letošním roce bychom měli vybírat kožešiny takové, které udělají díru do světa jsou něčím vyjímečné.

Hubené džíny

Ani tak nový zimní trend, ale spíše každoročně uznávaná móda, mezi kterou patří právě hubené džíny. Ty je možné zakoupit téměř kdekoliv včetně internetových obchodů. Hubené džíny se hodí nejen je kozačkám, ale téměř ke každé jiné příležitosti.

Módní doplňky

Základní oblečení pro zimu 2010 bychom měli, nyní je na čase si představit módní doplňky. Ty budou sestávat především z různých tašek a stylových kabelek, které jsou vhodné právě pro toto roční období.

Mezi šperky bude letos „in“ fialová barva, která se bude kombinovat s různými druhy dalších módních doplňků mezi které budou patřit šátky, peněženky, rukavice atd. Při koupi a použití módních doplňků pro zimu 2010 dbejte na pravidlo minimalizmu, tedy kombinace pouze 2-3 druhů doplňků by měla být vaším maximem.

Podobné příspěvky:

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte komentář